5 rzeczy, które w sobie doceniam

/
4 Comments

Niestety bardzo ciężko jest opisywać siebie samego w superlatywach. Chyba takim jesteśmy narodem- wychowanym w przeogromnej skromności i potępianiu siebie za nadmierną pychę. Ja staram się wychować mojego syna na pewnego siebie człowieka. Wiem, że tacy ludzie mają łatwiej, a u mnie samej z pewnością siebie jest bardzo różnie. Niby się nie boję. jestem otwarta, towarzyska, a każdy z boku powie: Anna jest pewna siebie. W duchu niestety często popadam w smutek rozczulając się nad swoimi kompleksami i wadami. Tak czasem bywa, lecz teraz staram się patrzeć na świat naprawdę pozytywnie! Zapisuję w kalendarzu wszystkie miłe chwile, jakie spotkały mnie danego dnia i staram się nie myśleć o tych złych. Dziś chciałabym całkiem zarozumiale i z premedytacją opisać cechy, które w sobie lubię i z których jestem dumna. Wzniosę się ponad skromność i spróbuję być bardzo pewna siebie.

1) Jestem super mamą. Najwspanialszą rzeczą, jaka mnie w życiu spotkała, jest fakt, że mam wspaniałego synka. Uważam, że jest nadzwyczajnym chłopcem i mam nadzieje, ze jestem dla niego najlepszą mamą, jaką mógłby sobie wyobrazić

2)Dobrą przyjaciółką. Mam wielu przyjaciół, na których mogę liczyć i zawsze, gdy o nich myślę, skupiam się na ich wspaniałości. Jednak myślę, że skoro oni się ze mną przyjaźnią, też zabiegają o nasz kontakt, ja również jestem dla nich ważna. Lubię słuchać i doradzać innym.

3)Kreatywna - Twórcza. Mam wiele pasji, projektuję biżuterię (link tutaj) , maluję koszulki i obrazy. Ogólnie uwielbiam proces twórczy, to mnie uspokaja i pozwala mi się rozwijać.

4)Uśmiechnięta-Zabawna. Niesamowicie lubię mówić, opowiadać śmieszne historyjki z mojego życia, a czasami przydarza się ich sporo. Silnie gestykuluję często rozbawiając przyjaciół. Dużo też się uśmiecham idąc uli, do pań w sklepie, do moich sąsiadów. 

5)Atrakcyjna, choć to oczywiście pojęcie względne. Nie chciałam pisać o wyglądzie, mam masę kompleksów związanych z nim. Obiektywnie patrząc mam ładne, długie włosy w naturalnym blond kolorze, mam smukłą twarz i proporcjonalną sylwetkę. Wiele razy słyszałam komplementy dotyczące mojego wyglądu, bardzo bym chciała poczuć, że to co piszę, jest prawdą!


Napiszcie mi, jakie wy macie dobre cechy i czy jest wam łatwo o nich pisać? Ściskam! 


You may also like

4 komentarze:

  1. Pięknie o sobie piszesz, trzeba się doceniać i widzieć w sobie dobre cechy!pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ładna lista wyszła:) A wznieść się ponad tą skromność jest niestety bardzo trudno :( i to aż dziwne jak wiele osób o tym wspomina!

    OdpowiedzUsuń
  3. Chyba dla każdego to wyzwanie, było niezwykle trudne. ;)

    OdpowiedzUsuń
  4. Hmm, jeśli człowiek zna swoją wartość to myśle, że pisanie o swoich pozytywnych cechach jest noł problem. Wiadomo, kompleksy jakieś tam każdy ma ale dopóki nie mówi się o nich całemu światu to pewnie nikt by się ich nie domyślił. Włosy rzeczywiście masz bardzo ładne bo naturalna blondi jesteś no i to że jesteś uśmiechnięta i zadowolona z życia to naprawde rzadkość w dzisiejszym świecie, mam wrażenie. Miło Cię poznać Aniu :)

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.